Cesja odszkodowania

Dopłata do odszkodowania

Zdarzył Ci się wypadek samochodowy. Nieuważny kierowca wymusił pierwszeństwo i w rezultacie bok Twojego nowego samochodu wymaga natychmiastowej naprawy. Jesteś jednak spokojny, w końcu od czego masz OC? Spokój jednak szybko mija, bo okazuje się, że rozpoczęcie procedury odszkodowawczej nie kończy Twoich problemów a dopiero je rozpoczyna. Kwota z polisy OC jest bowiem zbyt niska, by pokryć wszystkie straty. W rezultacie wysyłasz więc pisma do Ubezpieczyciela, na które otrzymujesz standardowe, zbywające Cię odpowiedzi. Zostaje Ci więc sąd, powołanie rzeczoznawcy i szukanie pomocy u adwokatów, a samochód jest nadal niesprawny.

Taki scenariusz wcale nie jest rzadkością. Ponieważ Towarzystwa Ubezpieczeniowe nadal uciekają się do praktyk zaniżania odszkodowań, wiedząc, że osoba poszkodowana zrezygnuje z roszczeń, wiedząc, ile nerwów, stresu, ale i pieniędzy będzie to kosztować.

Nie należy jednak rezygnować, a o dopłatę do odszkodowania można się starać aż do trzech lat od powstałej szkody. Wystarczy, że masz:

  • kosztorys naprawy
  • oraz nie podpisałeś wcześniej ugody z ubezpieczycielem,
  • by odzyskać należne Ci pieniądze.

 

Jak to zrobić?

Zwróć się do nas. Odkupimy Twoją szkodę, wypłacając Ci należne pieniądze z zaniżonego odszkodowania. Na zasilenie Twojego konta bankowego, nie będziesz długo czekać. Po zrealizowaniu niezbędnych formalności, otrzymasz należną kwotę zaledwie w ciągu kilku dni. Od tego momentu to nasza kancelaria odszkodowawcza przejmuje rozmowy i negocjacje z Towarzystwem Ubezpieczeniowym, a jeśli zajdzie taka potrzeba również batalie sądowe.

Zgłoś się do nas i dokonaj bezpłatnej analizy Twojego przypadku. Pamiętaj też, że dopłata do odszkodowania nie wpłynie na wyższą stawkę polisy OC, natomiast przyspieszy naprawę pojazdu bądź zrekompensuje poniesione przez Ciebie straty.

Skontaktuj się z nami jak najszybciej. Do analizy potrzebujesz jedynie kosztorysu naprawy powypadkowej.

Zadzwoń albo napisz maila – czekamy na Ciebie.

Uzyskaj Super Odszkodowanie już dziś!


    Masz pytania? Napisz do nas

      Kliknij aby uzyskać dopłatę