Warunki otrzymania dopłaty do odszkodowania

Do analizy potrzebujemy jedynie kosztorysu naprawy uszkodzonego pojazdu.

Przeliczamy Twoją szkodę

Przedstawiamy naszą propozycję

Otrzymujesz dopłatę do odszkodowania na wskazany numer konta lub gotówkę

Dlaczego warto?

1. Brak kosztów

Bezpłatnie zweryfikujemy Twoją szkodę nawet do 3 lat wstecz.

2. Zero ryzyka

Nie ma możliwości, że stracisz juz wypłacone odszkodowanie. Możesz jedynie zyskać dodatkowe pieniądze!

3. Wypłata w ciągu 3 dni

Pieniądze możesz otrzymać nawet w ciągu 3 dni od podpisania umowy.

4. Bez zbędnych formalności

Dopłata do odszkodowania jest nieporównywalnie szybszą i pewniejszą drogą uzyskania pieniędzy niż postępowanie sądowe.

Do analizy potrzebujemy jedynie kosztorysu naprawy uszkodzonego pojazdu.

 

Jak szybko otrzymasz pieniądze?

Dopłaty do odszkodowań zapewniają Ci szybki dostęp do pieniędzy przy minimum niezbędnych formalności. Nie musisz czekać na ostateczną decyzję ubezpieczyciela, a do wypłaty środków, wystarczy nam przeprowadzona wcześniej analiza. Jak to działa?

Tylko trzy dni czekasz na wypłatę środków?

Zamiast żmudnych i długotrwałych negocjacji z Towarzystwem Ubezpieczeniowym czy ciągnących się latami procesów sądowniczych, oferujemy Ci szybką procedurę sprawdzenia Twojego przypadku i wypłacenia pieniędzy. Wszelkie postępowania, pisanie listów, udowadnianie Twojej racji przejmujemy, podpisując z Toba cesję wierzytelności. Jeśli uznamy, że masz prawo do odszkodowania, a Ty zgodzisz się na zaoferowane przez nas warunki, wypłatę środków, zrealizujemy w ciągu maksymalnie trzech dni roboczych.

Najważniejsza jest rzetelna analiza Twojej szkody

Zanim dojdzie do podpisania umowy i wypłaty pieniędzy, musimy skonsultować Twój przypadek. Dlatego choć możemy oprzeć się jedynie na kosztorysie naprawy powypadkowej i potwierdzeniu wypłaty ubezpieczenia, to im więcej dokumentów nam dostarczysz, tym szybciej i rzetelniej zweryfikujemy wysokość należnej kwoty. Dlatego jeśli dysponujesz np. zdjęciami szkód, opinią rzeczoznawcy bądź posiadasz korespondencję z ubezpieczycielem, to również tego typu dokumentację warto nam dostarczyć.

Czy dopłata do odszkodowania wiąże się z jakimiś kosztami?

Każde Towarzystwo Ubezpieczeniowe ma świadomość, że zaniżając odszkodowanie postępuje niezgodnie z prawem. Jednakże droga do egzekwowania tego prawa, jest tak długa i wyczerpująca, że poszkodowani rezygnują z niej już na samym początku. Walka z ubezpieczycielem oznacza bowiem również ponoszenie wysokich kosztów – np. wynajem adwokata, ekspertyzy rzeczoznawcy, wysyłanie pism poleconych za pośrednictwem poczty itd. Nic dziwnego, że w obliczu wielkiej niewiadomej na końcu procesu, poszkodowany nie chce ponosić dodatkowych kosztów. Inaczej sytuacja wygląda, jeśli chodzi o dopłatę odszkodowań, gdzie:

  • analiza przeprowadzana jest bezpłatnie,
  • przy podpisaniu umowy o cesji, nie uiszczasz dodatkowych opłat.

Dopłata do odszkodowania z polisy AC też jest możliwa?

Nasza kancelaria podejmuje się również przypadków wypłat odszkodowań z polisy AC, trzeba jednak brać pod uwagę Ogólne Warunki Ubezpieczenia, w których często istnieje zapis o braku odpowiedzialności ze strony ubezpieczyciela za wszelkie niedbalstwa, wynikłe z jego strony, przy wypłacie odszkodowania. To pozostawia nieco szersze pole do zaniżenia czy odmowy wypłaty należnych świadczeń. Jednak również w ramach kradzieży auta, wypadku z dziką zwierzyną czy uszkodzenia pojazdu w wyniku zalania czy pożaru możemy pomoc w analizie sytuacji i ustalenia wysokości dopłaty do odszkodowania.

Uzyskaj Super Odszkodowanie już dziś!